1. Hasičský ples SDH Úhonice

11.02.2023

Obnovení tradice - pořádali jsme 1. hasičský ples sboru dobrovolných hasičů obce Úhonice. Vyprodali jsme obecní stodolu. Prodalo se přes 115 vstupenek. Ples byl zpestřen bohatou tombolou (Přes 150 cen) a soutěží "Požární útek" a k poslechu a tanci hrála kapela Karavel. Během plesu byla uspořádaná výstava obrázku od dětí z naší školy. Hlavní poděkování patří všem hasičům, kteří se podíleli na přípravě plesu a Kačo-Deco za výzdobu stodoly.

Všem děkujeme za účast a už teď se těšíme na další ročník.

Napsali o nás...

Poděkování za organizaci hasičského plesu.

Dovolte mi prosím jménem obce poděkovat místnímu SDH Úhonice, za bezchybnou organizaci hasičského plesu, který se konal v obecní stodole v sobotu 11. února 2023. Z reakcí návštěvníků akce je více než patrné, že se organizace plesu vydařila. Všichni účastníci byli přivítání welcome drinkem a od 20:00 hodin se postupně při produkci hudební skupiny Karavel zaplnil taneční parket. Průběh plesu byl zpestřen soutěží na téma požární útok a nemohu opomenout ani bohatou tombolu. Proto ještě jednou jménem obce velké poděkování místním hasičům.

Radek Chylík, místostarosta obce